Bun venit pe pagina oficială a recensământului organizat de către Consulatul Onorific al Republicii Italiene în Timișoara.

Te rugăm să completezi aceste date pentru a putea ține legătura cu tine sau membrii familiei în caz de urgențe, de asemenea pentru a-ți putea comunica cele mai importante informații relevante pentru comunitatea noastră.

 

 
 

Person of contact in case of emergency

 

 

 

 

Contact

Telco International Co S.r.l.
Str. Popa Sapca, 10
Timisoara
Judetul Timis (Romania)
NR. REG. COM: J35/28 44/2015
CUI: 35249676

Valentin Petru Tofan
Manager Vanzari
Tel: +40 (733) 996 125
valentin.tofan@telco.srl

Raluca Olariu
Assitant Manager – Admin
Tel: +40 (256) 705 599
raluca.olariu@telco.srl

Gabriela Filimon
Specialist Resurse Umane
Tel: +40 (773) 971 913
resurse.umane@telco.srl

Patricia Tiplea
Admin
Tel: +40 (746) 118 125
patricia.tiplea@telco.srl

Telco Deva

Bdul Decebal, bloc M, parter
Stanculesc Alexandru
Tel: +40 (745) 161 685
alexandru.stanculesc@telco.srl

Telco Cluj

Str. Paris, nr.52, parter, ap. 23
Simona Gheorghita
Tel: +40 (7438) 806 070
simona.gheorghita@telco.srl